„Saulės“ bibliotekoje pristatytas 2014 m. populiariausių knygų dešimtukas

2014 12 09

2014 m. gruodžio 8 d. „Saulės“ bibliotekoje, kaip ir kiekvienais metais, literatūrologas Vytautas Bikulčius pristatė skaitytojams savo sudarytą 2014 metų populiariausių knygų dešimtuką. Kadangi leidyklos kasmet išleidžia tokią daugybę naujų knygų, profesorius nori padėti skaitytojui nepasiklysti knygų lentynose.

Šie metai buvo ypač dosnūs brandžiam skaitytojui, nes leidyklos skyrė nemažai dėmesio rimtoms knygoms, užuot leidę tik menkavertes knygas. O kadangi vertingų knygų išėjo daug, buvo nelengva sudaryti šių metų dešimtuką ir kai kurios knygos į jį net nepateko.

Siūlome susipažinti su Vytauto Bikulčiaus sudarytu šių metų populiariausių knygų dešimtuku. Jo rekomenduojamos knygos - tai puiki kalėdinė dovana mums visiems. Verta pamėginti jų paieškoti bibliotekose ir knygynuose, kad įsitikintume, ar tos knygos būtų ir mūsų dešimtuke. O gal mes sudarytume savo dešimtuką?
2014 m. populiariausių knygų dešimtukas:

1. Mitchell D. Debesų atlasas
2. Johnson A. Našlaičių prižiūrėtojo sūnus
3. Davidson A. Chimera
4. Coetzee J. M. Jėzaus vaikystė
5. Baricco A. Misteris Gvynas
6. Illies F. 1913 šimtmečio vasara
7. Atkinson K. Gyvenimas po gyvenimo
8. Pamuk O. Sniegas
9. Vermes T. Jis ir vėl čia
10. Munro A. Brangus gyvenime.