Rėkyvos bibliotekoje viktorina „Aš skaitau V. Račicko kūrinius“

2014 12 01

Prieš kurį laiką Šiaulių Rėkyvos progimnazijos trečiokai skaitė N. Kepenienės kūrinius, pristatė klasės draugams ir žaidė viktoriną. Kadangi buvo toks didelis susidomėjimas skaityti ir žaisti, vaikai nusprendė, kad nori skaityti V. Račicko kūrinius ir vėl susiburti bibliotekoje.

Kaip tarė, taip ir padarė. Gruodžio 3 d. Popietę į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialą atskubėjo apsnigtais takeliais 3a klasės mokiniai. Pradžioje paklausę audio įrašo, kuriame pats autorius pasakoja apie savo vaikystę, popietė tęsėsi su mokinių perskaitytų knygų pristatymu. Pabaigoje bibliotekininkės buvo paruošusios viktorinos klausimus, o kad būtų dar daugiau motyvacijos skaityti -  kai kurie klausimai buvo užkoduoti su prizais. Visi nusprendė, kad dar tikrai bus tęsinys su kitų autorių kūriniais.

Informaciją parengė Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininkė Raimonda Žvigaitytė