Kviečiame aplankyti virtualią parodą, skirtą Kristijonui Donelaičiui

2014 12 08

Maloniai kviečiame aplankyti Bibliografijos – informacijos skyriaus parengtą virtualią parodą „Į Tolminkiemį, į Kristijono Donelaičio žemę“, skirtą lietuvių literatūros klasiko K. Donelaičio 300 metų sukakčiai paminėti http://biblioteka.smsvb.lt/lt/2012-11-05-08-10-52/115-svetaine/2324 .

Parodoje eksponuojamos nuotraukos pasakoja apie šiauliečių-entuziastų, K. Donelaičio atminimo puoselėtojų ir kultūros paveldo sergėtojų, išvykas į Mažąją Lietuvą, dalyvavimą Tolminkiemyje surengtose talkose bei šventėse, apsilankymus poeto gyventose vietose, susitikimus su vietos gyventojais. Nuotraukas parodai iš savo asmeninių rinkinių pateikė kraštotyrininkas Boleslovas Vengrys ir kraštotyrininkai Mikelio prizo laureatai Irena Rudzinskienė, Lidija Joana Pranienė, Danielius Balčiūnas.Parodai pateiktuose rankraščiuose I. Rudzinskienė ir B. Vengrys dalijasi savo atsiminimais apie keliones į Karaliaučiaus kraštą. Bibliografijos-informacijos skyriaus darbuotojos dėkoja kraštotyrininkams už parodai pateiktas asmenines nuotraukas.

Virtualią parodą parengė Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos - informacijos skyriaus vedėja Rima Giržadienė ir vyresn. bibliotekininkė Eglė Tarasevičienė. Malonaus apsilankymo virtualioje parodoje!