Lieporių filiale veikia paroda „Mūsų darbai – tau, mokykla“

2014 11 26

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filiale eksponuojama „Rasos“ progimnazijos mokinių darbų paroda „Mūsų darbai – tau, mokykla“, skirta mokyklos gimtadieniui.

Eksponuojami dvidešimt keturi darbai, kuriuos kūrė: 8a klasės mokiniai – S. Daugėlaitė, J. Dragūnaitė, G. Grybauskaitė, R. Čepulytė, S. Barzinskaitė, L. Bičiūnas, D. Damanskis; 8b klasės mokiniai – N. Burbaitė, M. Meškauskas, R. Gedvilas, R. Babrauskas ir 4b klasės mokinys A. Rimkūnas, jiems padėjo mokytoja I. Petrukonienė. Vieni darbai atlikti simegrafijos technika - tai siuvinėjimas ant popieriaus, kiti simetrinio braižymo technika. Daugiausiai darbų eksponuojamų bibliotekoje yra 4b klasės mokinio, kuris pasirinko šiuolaikišką ir jaunimo tarpe paplitusią spalvotų gumyčių pynimo techniką. Mokinys sukūrė paveikslus iš apyrankių bei gumytėmis apnėrė stiklines ir tušinukus.

Informaciją parengė ŠMSVB Lieporių filialo
vyresn. bibliotekininkė Kristina Koveckytė