Savanorė mokė senjoras servetėlių lankstymo meno

2014 11 13

Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka toliau sėkmingai įgyvendina savanorystės projektą "Jaunimo savanoriška tarnyba", kurio metu savanoriams suteikiamos visos saviraiškos galimybės. Lapkričio 11 d. Bibliografijos - informacijos skyriaus Senjorų rankdarbio būrelio narės buvo supažindintos su servetėlių lankstymo menu. Lankstyti servetėles jas mokė bibliotekos savanorė Agnė Kemzūraitė.

Agnė ne tik parodė moterims, kaip galima gražiai papuošti stalą kiekvieną dieną ar šventėms, bet ir papasakojo, kada servetėlės buvo pradėtos naudoti, kaip bėgant laikui kito jų mados, kokie buvo jų naudojimo papročiai.

Susitikimo metu rankdarbių būrelio narės praktiškai išbandė ne vieną šiuolaikinį servetėlių lankstymo būdą. Moterys pasidžiaugė, kad tikrai turės idėjų, kaip papuošti stalą artėjančioms Kalėdų šventėms.