Šviesos ir žodžio šventė "Troliai Šiaurėje“ Vaikų literatūros skyriaus Žaislotekoje

2014 11 13

Lapkričio 10 dienos rytą į Žaisloteką susirinko didelis būrys priešmokyklinio amžiaus vaikučių iš lopšelio – darželio „Kūlverstukas“. Šiai žingeidžiai vaikų auditorijai buvo papasakota apie kasmet lapkričio mėnesį vykstančią Šiaurės šalių bibliotekų savaitę, kuri dabar jau aštuoniolikta.

Darželinukai noriai klausėsi pasakojimo apie nuostabių knygučių vaikams autorę T. Janson ir jos knygučių garsiuosius personažus trolius Mumius. Bibliotekininkės pasakojimas klausytojus akimirksniu nuskraidino į vaizdingąjį trolių Mumių slėnį, kur vaikai galėjo artimiau susipažinti su trolių Mumių šeimyna. Po to mažieji klausytojai smalsiai apžiūrinėjo T. Janson knygutes, kurias ir po renginio busgalima rasti Vaikų literatūros skyriuje. Po susipažinimo su T. Janson literatūra, vaikai klausėsi nuotaikingos Norvegų pasakos apie tris ožiukus.