Troliai iš Šiaurės - Rėkyvos bibliotekoje

2014 11 13

Šią savaitę minima Šiaurės šalių bibliotekų savaitė, kurios tema „Troliai Šiaurėje“. Į Rėkyvos biblioteką lapkričio 10 d. atskubėjo Šiaulių Rėkyvos progimnazijos ketvirtokai, lydimi mokytojų Violetos Nečajevos ir Vitos Ravkienės.

Ir čia jų laukė maloni staigmena. Garsiai skaitė kūrinio „Tėtis ir jūrą“ ištrauką, o vėliau prasidėjo kūrybinės dirbtuvėlės, kuriose kūrėme Trolių šeimyną: mamą ir tėtį su mažyliais Šiaurėje. Bepasibaigiant šio ryto šventei, vaikams buvo įteiktas simbolinis knygų skirtukas su Troliais Mumiais, kad primintų, kaip svarbu skaityti ir daug žinoti.

Informaciją parengė Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialo vyr. bibliotekininkė Raimonda Žvigaitytė