„Tolima ir magiška Šiaurė“ Lieporių bibliotekoje

2014 11 13

Šiaurės šalių bibliotekų savaitė Lieporių filiale prasidėjo žodžiais „Sveiki atvykę į šiaurietiškai trolišką rytą“. Į biblioteką sugūžėjo „Rasos“ progimnazijos trečiokai, pasiruošę pasinerti į fantazijų pasaulį, kuriame gyvena troliai ir jų elgsena prilygsta žmonių pasauliui.

Vaikus sudomino ši istorija, jie galėjo sulyginti savo šeimos įpročius su trolių mumių šeimos narių vaidmenimis. Trečiokai susipažino su šiaurės šalių rašytojų literatūra, apžiūrėjo trolių mumių kampelį. Taip pat buvo pakviesti susipažinti su bibliotekoje veikiančia paroda skirta H. K. Anderseno knygų personažams, kurių skulptūrų galima rasti visame pasaulyje. Švedų patarlė sako: „Kai mini trolį, jis stovi prieangyje“, todėl apsidairykime kokie troliai ir naminukai gyvena mūsų namuose...

Informaciją parengė ŠMSVB Lieporių filialo
vyresn. bibliotekininkė Kristina Koveckytė