Džiugi žinia!

2014 11 13

Dalinamės gera žinia, kad Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuotoje informacinėje akcijoje „Rezervuota jaunimui" jauni žmonės akcijos žemėlapiui pasiūlė mūsų - Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos - vietą ir ji pateko tarp trijų daugiausiai jaunimo balsų surinkusių vietų Šiaulių miesto savivaldybėje.

Šiuo metu vyksta antrasis akcijos „Rezervuota jaunimui" etapas. Kviečiame Šiaulių miesto jaunuolius, besilankančius bibliotekos filialuose,paspausti žemėlapyje mygtuką "Man irgi patinka" ant pažymėtos Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos filialo. Ši akcija truks iki lapkričio 16 d. Lapkričio 17 d. bus paskelbtos daugiausiai balsų surinkusios vietos, kurias apdovanos Socialinės apsaugos ir darbo ministrė A. Pabedinskienė.

Tad kviečiame Šiaulių miesto 14-29 metų jaunimą dalyvauti šioje akcijoje ir www.rezervuotajaunimui.lt  pažymėti žemėlapyje jūsų lankomą Šiaulių miesto savivaldybės viešosios biblitekos filialą!

Visada Jūs laukiami mūsų bibliotekoje!

Skaitytojų aptarnavimo skyrius

Bibliografijos-informacijos skyrius

Vaikų literatūros skyrius
(Gvazdikų takas 8, Šiauliai)