Dalyvavimas tiesioginėje radijo laidoje

2014 11 03

Kaip ir daugelis Lietuvos bibliotekų, Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filialas prisijungė prie projekto „Bibliotekos pažangai 2“ iniciatyvos „Atrask vaikystės biblioteką“. Nuo 2014 m. rudens „Saulės“ biblioteką sutiko globoti Šiaulių universiteto dėstytojas, Šiaulių miesto savivaldybės Tarybos narys, jaunimo reikalų tarybos narys Aurimas Nausėda, kuris praleido bibliotekoje savo studijų metus besimokydamas Šiaulių universitete. 2014 m. spalio 31 d. bibliotekos globėjo A. Nausėdos iniciatyva ir kvietimu „Saulės“ filialo vedėja Nijolė Ostrauskienė dalyvavo RS2 radijo laidoje „Dienos svečias“.

Šioje laidoje taip pat dalyvavo visuomeninkas Rolandas Mykolaitis. Laidoje dalyvavę svečiai pasakojo apie Šiaulių m. savivaldybės politiką bibliotekų atžvilgiu strateginiuose planuose ir tarybos veikloje, taip pat buvo kalbėta apie naujienas ir iniciatyvas Šiaulių  miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje bei vis populiarėjančias el. knygas bei kitus leidinius.

Maloniai kviečiame paklausyti šios laidos įrašo: http://videolike.org/view/yt=i.sN5N6bSbJ

P1011701-300x225

Parengta pagal radijo stoties RS2 informaciją