Iniciatyva „Bibliomūšis“ - vėl mūsų bibliotekoje!

2014 11 03

Spalio 30 d. vyko projekto „Bibliotekos pažangai 2“ inicijuoto žaidimo „Bibliomūšis“ II turas ir jame dalyvavo Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriaus  komanda „Septintas tiražas“.  Šįkart komandoms klausimus pateikė „Bibliomūšio“ vedėjas Egidijus Anglickis.

II-ajame etape dalyvavo 109 komandos. „Septintas tiražas“ surinko 30 taškų ir yra 11 vietoje. Bibliotekos komandą sudaro Šiaulių valstybinės kolegijos studentai Modestas Pranaitis (komandos kapitonas), Morta Filipavičiūtė, Skirmantas Malinauskas, Eglė Vėrikaitė, Šiaulių universiteto dėstytoja dr. Dovilė Ruplienė, bibliotekininkės Laimutė Šileikienė ir Ilona Amankavičiūtė. Paskutinis, III-asis, „Bibliomūšio“ turas įvyks lapkričio pabaigoje - gruodžio pradžioje.