Edukaciniai užsiėmimai „Žaidžiame žodžiu“ „Šaltinėlio“ filiale

2014 10 27

Tęsiant Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filiale vykdomo projekto „Skaitome pasaką ir žaidžiame šešėlių teatrą" veiklas, darželių priešmokyklinių grupių vaikai dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose „Žaidžiame žodžiu“. Sceninės, aiškios, taisyklingos, švarios kalbos priešmokyklinukus mokė Šiaulių universiteto Menų fakulteto Teatro katedros dėstytoja, režisierė Virgilija Staševičiūtė.

Edukacinių užsiėmimų metu darželinukai žaidė garsų žaidimus ƒ„Varlių choras“, „Darželinuko rytas“, „Parko paukščiai“, „Gatvėje“, „Kaime“, mokėsi taisyklingo kvėpavimo pratimų,aiškinosi, kaip deramai valdyti balsą ir jo pagalba kurti vaidinimo personažus.Užsiėmimus vainikavo greitakalbių „Geroj girioj ..." ir „Raudona ropė..." pratybos.