Viskas apie EURĄ mūsų bibliotekoje!

2014 11 11

Maloniai kviečiame dalyvauti interneto transliacijų cikle „Euro panorama“, užduokite klausimus ir išgirskite atsakymus. Transliacijas internetu kviečiame stebėti Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos padaliniuose.

Transliacijų datos ir temos:
Lapkričio 13 d. 10 val. „Sąžiningas kainų perskaičiavimas: patarimai verslui ir vartotojui“. Dalyvauja LR ūkio ministerijos ir Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos atstovai.

Lapkričio 27 d. 10 val. „Artėjant eurui: apie socialinį draudimą, socialines išmokas ir pašalpas“. Dalyvauja LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir „Sodros“ atstovai.

Gruodžio 11 d. 10 val. „Kaip pasiruošti euro atėjimui“. Dalyvauja Lietuvos policijos ir Lietuvos banko atstovai.

2015 m. sausio mėn. „Įsivedus eurą: apžvalga ir prognozės“. Dalyvauja LR finansų ministras Rimantas Šadžius.