„Šaltinėlio“ filiale - kūrybinių darbų paroda „eTwinning ir rudenėlio skrybėlaitė“

2014 10 14

Spalio 13 d. „Šaltinėlio“ filiale atidaryta lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ ugdytinių ir „Juventos“ progimnazijos 3a ir 4b klasių kūrybinių darbų paroda „eTwinning ir rudenėlio skrybėlaitė“.

Kad eTwinning projektai yra puiki galimybė ne tik mokytis naujų dalykų, tobulėti kuriant, bet ir susiburti bendraminčiams, suprato ir darželinukai, ir pradinukai. Juventiškiai dalyvauja ne viename eTwinning projekte: „Mokyklų vizija 2014“, „Grandininė reakcija“, „Pradinukai bando, kuria, eksperimentuoja“, „Matematika mene“. Beje projektas „Grandininė reakcija“ paskelbtas geriausiu 2013 m. Lietuvoje vykdytu eTwinning projektu. Darželinukai iš „Ąžuoliuko“ visus metus vykdė eTwinning projektą „Paukščių metai“, buvo projekto „Grandininė reakcija“ partneriais.
Darželinukai skrybėles piešė, aplikavo, o mokyklinukai pasigamino galvos apdangalus panaudodami buitines atliekas (vienkartines lėkšteles, popieriaus skiautes, senas skrybėles) ir, susipažinę su floristikos pagrindais, dekoravo rudeninėmis gamtos gėrybėmis.
Paroda veiks iki spalio 31d. Kviečiame aplankyti.

GALERIJA