Rėkyvos bibliotekoje - rytmetis su origami

2014 10 11

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialas spalio 9 d. rytą pradėjo neįprastai - pasakų skaitymu ir origami.

Bibliotekoje savanoriaujantiė Agnė Kemzūraitė l/d „Bangelė“ „Boružėlė“ grupės ugdytiniams skaitė pasakas „Mikė Pūkuotukas Būti švariam smagiau“, „Gražiausios lietuvių pasakos“, „Visko norėsi, nieko neturėsi“ ir „Cipas labai drąsus viščiukas“. Šios pasakos parinktos ne šiaip. Kadangi savanorė Agnė moka gaminti įvairius darbelius origami technika, tad šia technika buvo pagaminti šių pasakų personažai. O vieną pasakų personažą - viščiuką - gaminome visi drauge. Išmokome lankstyti, statyti ir gautu rezultatu buvome visi labai patenkinti. Visus šiuos gražius darbelius Agnė padovanojo, tad dabar jie puoš „Boružėlių“ grupę ir primins apie išklausytas pasakas.

Informaciją parengė Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos
Rėkyvos filialo vyr. bibliotekininkė Raimonda Žvigaitytė.