Užsienio kalbų centre – Ginkūnų mokyklos moksleiviai

2019 02 07

Vasario 6 d. grupė Ginkūnų mokyklos 6 klasės mokinių, besimokančių rusų kalbos, turėjo galimybę atvykti į netradicinę pamoką Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filialo (K. Korsako g. 10) Užsienio kalbų mokymosi centre su juos atlydėjusia rusų kalbos mokytoja Laima Vaičiuliene.

Pamoka, kurios tema buvo „Spalvų pasaulyje“, turėjo tikslą paskatinti mokinius mokytis užsienio kalbos aktyviai, kūrybingai, žaismingai, tuo pačiu metu suteikiant jiems galimybę dalyvauti pamokose netradicinėse erdvėse, atrasti naują požiūrį į užsienio kalbų mokymąsi.

Čia mokytis mokiniams buvo ne tik lengva, bet ir įdomu: kiekvienas žodis įgarsintas, iliustruotas paveikslėliais, žaidimai, viktorinos.

Mokiniai susipažino su spalvų pavadinimais, atliko įdomias užduotis. Pamoka netradicinėje aplinkoje pasiekė užsibrėžtą tikslą, suteikė daug gerų emocijų, kiekvienas mokinys patyrė sėkmę.

Užsienio kalbų mokymosi centras įkurtas įgyvendinant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region“ (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Ši informacija parengta naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už jos turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad ji atspindi Europos Sąjungos nuomonę.