Kūrybos ir linksmo mokymosi rytmetis Šeimų erdvėje

2019 01 31

Sausio 31 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale (K. Korsako g. 10), Šeimų erdvėje Šiaulių progimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupių mokinius (mokytojos Laima Paulauskienė, Aldona Bilevičienė) džiugino smagūs interaktyvūs edukaciniai užsiėmimai.

Susitikimo metu vaikai sudalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse ant šviečiančių stiklo molbertų ir smėlio bei šviesos spalvų staliukų, kur kūrė įvairius žiemos peizažus. Taip pat mažieji įsitikino, kad mokymosi procesas gali būti smagus ir visai nenuobodus – pasirodo, ant interaktyvaus stalo galima žaisti, o žaidžiant kartu išmokti daug naudingų dalykų. Tądien vaikai linksmai mokėsi ir pasikartojo žinias apie skaičius. Neliko pamirštos ir kitos pramogos: įsitaisę patogiuosiuose sėdmaišiuose mažieji svečiai atsipalaidavo žiūrėdami animacinį filmuką bei draugiškai sužaidė stalo futbolo turnyrą.

Pasak vaikų, čia norisi sugrįžti vėl ir vėl. Tad atsisveikinome iki kitų smagių susitikimų.

Šeimų erdvė įkurta įgyvendinant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region“ (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis.

Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.