• Savarankiško užsienio kalbų mokymosi programos naudojimosi apmokymai bibliotekininkams

  2018 04 19

  Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale balandžio 17-18 d. vyko savarankiško užsienio kalbų mokymosi programos EuroTalk Interactive naudojimosi apmokymai bibliotekininkams.

  Skaityti daugiau...
 • Seminaras kalbų mokymuisi per komiksus Latvijos bibliotekose

  2018 04 19

  Šiaulių miesto savivaldybės viešajai bibliotekai, kartu su partneriais iš Jelgavos miesto bibliotekos ir Liepojos centrinės mokslinės bibliotekos, įgyvendinant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region“ (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis, partnerių bibliotekose buvo organizuojamos kūrybinės komiksų dirbtuvės. Jų metu pasidalinta patirtimi kaip komiksų pagalba ne tik pritraukti daugiau naujų lankytojų į bibliotekas, bet ir padėti mokantis užsienio kalbas.

  Skaityti daugiau...
 • Komiksų dirbtuvės Jelgavoje

  2018 04 12

  Šiaulių miesto savivaldybės viešajai bibliotekai, kartu su partneriais iš Jelgavos miesto bibliotekos ir Liepojos centrinės mokslinės bibliotekos, įgyvendinant 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region“ (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, Savitarnos paslaugos bibliotekoje skirtingoms kartoms, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis, Jelgavos miesto bibliotekoje vyko komiksų dirbtuvės.

  Skaityti daugiau...
 • Liepojoje organizuotas seminaras „Užsienio kalbų mokymasis per komiksus“

  2018 03 28

  Kovo 23 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojai Liepojos centrinėje mokslinėje bibliotekoje organizavo kūrybines dirbtuves-seminarą „Užsienio kalbų mokymasis per komiksus“, kurio metu siekta pasidalinti patirtimi kaip komiksų pagalba ne tik pritraukti daugiau naujų lankytojų į bibliotekas, bet ir padėti mokytis užsienio kalbų.

  Skaityti daugiau...