• Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje įvyko finalinės tarptautinės „Šeimų žaidynės“

  2018 12 11

  Gruodžio 8 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale (K. Korsako g. 10) įvyko finalinės tarptautinės „Šeimų žaidynės“, kuriose dalyvavo 10 latvių šeimų iš Jelgavos ir Liepojos miestų ir 5 šeimos iš Šiaulių. Kaip žinia, Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka, Jelgavos miesto biblioteka ir Liepojos centrine moksline biblioteka įgyvendina 2014-2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą , todėl lapkričio pabaigoje visose trijose bibliotekoje vyko vietinės „Šeimų žaidynės“, kurių metu net po 5 šeimų komandas buvo atrinkta dalyvauti finaliniame etape Šiauliuose.

  Skaityti daugiau...
 • Tokių „Šeimų žaidynių“ Šiauliuose dar nebuvo!

  2018 11 25

  Lapkričio 24 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale (K. Korsako g. 10) vyko aktyvios „Šeimų žaidynės“. Pirmą kartą Šiauliuose vykęs renginys gausiai subūrė šeimas su mažamečiais vaikais, norinčias ne tik išbandyti savo žinias ir jėgas įvairiose srityse (mokslo, literatūros, gamtos ir kt.), bet ir smagiai, turiningai praleisti savaitgalio popietę.

  Skaityti daugiau...
 • Projekto partnerių susitikimas Liepojos miesto bibliotekoje

  2018 11 23

  Įgyvendinant 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Development of Innovative library solutions for different generations in the border region“ (Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione) Nr. LLI-110, finansuojamą Europos Sąjungos lėšomis, lapkričio 21 d. Liepojos miesto bibliotekoje (Latvija) įvyko dar vienas projekto partnerių susitikimas.

  Skaityti daugiau...
 • Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka dalyvavo „Šiaulių knygų mugėje 2018“

  2018 11 20

  Lapkričio 17 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka dalyvavo Knygų mugėje, vykusioje Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje. Šiemet Knygų mugės šūkiu „Įkvėpkime Lietuvą“, buvo siekiama prisidėti prie Šiaulių, kaip stipraus regiono kultūros centro, kūrimo.

  Skaityti daugiau...