Naujienos

 • Interneto savaitė 2015

  Interneto savaitė 2015

  2015 03 23

  Šiais metais kovo 23—29 dienomis tradiciškai vyks tarptautinė „Interneto savaitė 2015“ (Get Online Week 2015) Iniciatyva siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į naujų technologijų ir interneto teikiamą naudą bei plačias pritaikymo galimybes; raginti jaunimą studijuoti bei siekti karjeros IT srityje. Šiam tikslui įgyvendinti 26 Europos šalyse rengiami kūrybiniai konkursai, motyvaciniai renginiai, kviečiama pasitikrinti savo IT žinias ir kt veiklos. Asociacija „Langas į ateitį“ jau šeštus metus koordinuos šios iniciatyvos veiklas Lietuvoje.

  Skaityti daugiau...
 • Lieporių bibliotekoje kalbų ir šypsenų šventė

  Lieporių bibliotekoje kalbų ir šypsenų šventė

  2015 03 21

  Pasakojimai apie Portugaliją ir Prancūziją, šypsenos ir anglų kalba skambėjo Lieporių bibliotekoje vykusiame rytmetyje. Bibliotekos savanoriai Aleksandras ir Marija paruošė skaidres apie savo šalis, suruošė blic viktoriną susirinkusiems ketvirtų klasių moksleiviams iš „Rasos“ progimnazijos.

  Skaityti daugiau...
 • „Šaltinėlio“ bibliotekoje paminėta Knygnešio diena

  „Šaltinėlio“ bibliotekoje paminėta Knygnešio diena

  2015 03 21

  Knygnešystė - išskirtinis Lietuvos istorijos laikotarpis, laikomas lietuvių tautinio atgimimo pradžia, padėjusia pamatus Lietuvos nepriklausomybės atkurimui 1918-aisiai metais.UNESCO organizacija 2004 m. knygnešystę įvertina kaip unikalų, visame pasaulyje neturintį atitikmenų reiškinį.

  Skaityti daugiau...
 • Susitikimas su Zita Gaižauskaite „Šaltinėlio“ filiale

  Susitikimas su Zita Gaižauskaite „Šaltinėlio“ filiale

  2015 03 21

  Balandžio 17 d. „Šaltinėlyje“ svečiavosi vaikų poetė Zita Gaižauskaitė. Į biblioteką susirinkusiems Šiaulių „Juventos“ progimnazijos ir Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos pradinukams paskirsčiusi vaidmenis, poetė įtraukė į Velykų bobutės eilėraščių pasakos vaidinimą.

  Skaityti daugiau...
 • Tekstilininkės Reginos Vaišnorienės rankdarbių paroda

  Tekstilininkės Reginos Vaišnorienės rankdarbių paroda

  2015 03 20

  Tekstilininkės Reginos Vaišnorienės rankdarbių parodą, esančią ,,Varsos“ bibliotekoje (Vilniaus 38D) turime galimybę aplankyti iki š. m. balandžio 10 d. Tęsiant Etnokultūrinių regionų metams skirtus renginius, šioje parodoje pamatysime minėtos tautodailininkės išaustus rankšluosčius, pirštines, servetėles... Kviečiame atsilankyti.

 • „Varsos“ filiale - paroda „Medinukų šokis“

  „Varsos“ filiale - paroda „Medinukų šokis“

  2015 03 20

  „VARSOS“ filiale (Vilniaus 38d) veikia Šiaulių jaunųjų technikų centro Dailiųjų amatų būrelio paroda „Medinukų šokis“. Darbų vadovas – mokytojas Gintaras Daukša. Etnokultūrinių regionų metams skirtą parodą dar galima pamatyti iki š. m. kovo 31 d.

 • Pamoka, skirta artėjančiai tarptautinei vaikų knygos dienai paminėti, „Saulės“ filiale

  Pamoka, skirta artėjančiai tarptautinei vaikų knygos dienai paminėti, „Saulės“ filiale

  2015 03 20

  Artėjant tarptautinei vaikų knygos dienai „Saulės“ bibliotekoje vyko anglų kalbos pamoka „Knygų džiaugsmas“. Tai buvo pamoka apie knygas ir įvairius jų tipus. Gytarių progimnazijos anglų kalbos mokytojos Anželika Grigaliūnė ir Asta Jogminienė kūrybingai ir netradiciškai vedė šią pamoką bibliotekoje. Jų tikslas buvo supažindinti ketvirtokus su įvairiais knygų tipais ir išmokyti angliškų jų pavadinimų.

  Skaityti daugiau...
 • Žemės diena „Aido“ vaikų filiale

  Žemės diena „Aido“ vaikų filiale

  2015 03 20

  Su paukštelių čiulbėjimu ir pavasarinės saulutės spinduliais atkeliauja Pasaulinė žemės diena, kuri yra minima kovo 20-ąją. Jos tikslas – atkreipti dėmesį į aplinką,kurioje mes gyvename. Reikia visiems tausoti ir rūpintis Žeme. Šiai dienai pažymėti „Aido“ vaikų filiale eksponuojami „Romuvos“ progimnazijos pirmokų piešiniai. Paroda pavadinta „Mano augintinis“. 

  Skaityti daugiau...
 • Paroda „Aukštojo ir profesinio mokymo studijos Šiaulių mieste“

  Paroda „Aukštojo ir profesinio mokymo studijos Šiaulių mieste“

  2015 03 20

  Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriaus Profesinio informavimo taške, Aido g. 27, veikia paroda „Aukštojo ir profesinio mokymo studijos Šiaulių mieste“.

  Skaityti daugiau...
 • Senjorų rankarbių būrelio narių susitikimas su savanoriais iš užsienio

  Senjorų rankarbių būrelio narių susitikimas su savanoriais iš užsienio

  2015 03 20

  Kovo 10 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos – informacijos skyriaus Senjorų rankarbių būrelio susitikimas buvo kitoks nei įprasta. Senjoras aplankė pagal Erasmus + programos „Veiklus jaunimas“ vykdomą projektą „Europos savanoriška tarnyba“ viešintys savanoriai iš užsienio Maria Liquito ir Alexander Grotta.

  Skaityti daugiau...
Visi įrašai