Naujienos

 • Bibliotekos darbo laikas švenčių dienomis

  Bibliotekos darbo laikas švenčių dienomis

  2014 04 17

  Informuojame, kad balandžio 21 d. (pirmadienis) - antroji Šv. Velykų diena, bibliotekos skyriai ir filialai nedirbs. Gražios pavasario šventės!

 • 14-oji Nacionalinė bibliotekų savaitė

  14-oji Nacionalinė bibliotekų savaitė

  2014 04 14

  Lietuvos bibliotekininkų draugija 2014 metų balandžio 23-29 dienomis skelbia 14-ąją Nacionalinę bibliotekų savaitę „Biblioteka – vienas pasaulis, daug istorijų“, nes biblioteka – tai vieta, kur kiekvienas gali kurti savo istoriją, pilną naujų žinių, idėjų, kūrybos ir bendravimo. Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka kviečia miesto bendruomenę dalyvauti renginiuose bei akcijose!

  Skaityti daugiau...
 • MALONIAI KVIEČIAME SKIRTI 2 % PAJAMŲ MOKESČIO – SAVO BIBLIOTEKAI!

  2014 04 14

  2-pajamu-mokescio-savo-bibliotekai

  Nuoširdžiai dėkojame visiems, 2013 m. skyrusiems 2 % pajamų mokesčio Šiaulių miesto savivaldybės viešajai bibliotekai! Jūsų paramos biblioteka tikisi ir 2014 m. Parama iš gyventojų pajamų mokesčio teikiama pateikus prašymą Valstybinei mokesčių inspekcijai iki einamųjų metų gegužės 1 d. Prašymas yra nustatytos formos FR0512. Prašymą galima pateikti:

  Skaityti daugiau...
 • „Šaltinėlio filiale eksponuojama paroda „Atrieda Velykaitis“

  „Šaltinėlio filiale eksponuojama paroda „Atrieda Velykaitis“

  2014 04 13

  Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filiale Salduvės progimnazijos priešmokyklinukai ir pradinukai dalinasi kūrybinėmis Velykinėmis idėjomis. Piešinių ir darbelių parodoje „Atrieda Velykaitis“ eksponuojami pačia įvairiausia technika atlikti, gerą nuotaiką ir Šv. Velykų laukimą spinduliuojantys vaikų kūrybiniai darbai.

  Skaityti daugiau...
 • Paskaitos internetu bibliotekoje!

  Paskaitos internetu bibliotekoje!

  2014 04 13

  Mokytis niekada nevėlu! Švietimo ir mokslo ministerija drauge su Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka bei Jaunųjų profesionalų programa „Kurk Lietuvai” pristato tiesiogiai transliuojamų paskaitų ciklą Jūsų bibliotekoje. Išsirinkite įdomias paskaitas, ateikite jų išklausyti į savo biblioteką ir plėskite savo akiratį! Transliacijos metu turėsite galimybę užduoti Jums aktualius klausimus, į kuriuos bus atsakoma tiesiogiai.
  Paskaitą taip pat bus galima stebėti tiesiogiai Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Youtube kanale: www.youtube.com/user/nbiblioteka.

  Skaityti daugiau...
 • Susitikimas su rašytoja Kristina Sabaliauskaite

  Susitikimas su rašytoja Kristina Sabaliauskaite

  2014 04 12

  2014 m. balandžio 12 d. šeštadienio popietę Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos skaitytojų aptarnavimo skyriuje lankėsi rašytoja, menotyrininkė, dailės istorikė Kristina Sabaliauskaite. Kartu su rašytoja lankėsi ‚Baltų lankų“ leidykla, kuri atvežė skaitytojams autorės knygų. Leidyklos ir rašytojos bendradarbiavimas tęsiasi nuo pirmosios autorės knygos.

  Skaityti daugiau...
 • Geros nuotaikos popietė su Doloresa Kazragyte bei žurnalo „Šeimininkė

  Geros nuotaikos popietė su Doloresa Kazragyte bei žurnalo „Šeimininkė" redakcijos darbuotojais

  2014 04 10

  Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyrius 2014 m. balandžio 10 d. pakvietė šiauliečius į susitikimą su žurnalo „Šeimininkė“ redaktore Dalia Juškiene, aktore ir knygų autore Doloresa Kazragyte.

  Skaityti daugiau...
 • Parodos „Pakruojo dienos“ atidarymas „Saulės“ bibliotekoje

  Parodos „Pakruojo dienos“ atidarymas „Saulės“ bibliotekoje

  2014 04 10

  Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale Šiaulių apskrities asociacijos „Menų šaltinis“ Pakruojo skyriaus narės surengė parodą „Pakruojo dienos“. Balandžio 10 d. parodos atidaryme buvo pristatyti Zitos Bružaitės- Vėžienės literatūros ir fotografijos darbai ir dailininkės Živilės Damanskienės tapyba.

  Skaityti daugiau...
 • „Varsos

  „Varsos" filiale organizuotas vakaras-susitikimas „Menų miksas"

  2014 04 09

  Kaip žinia, 2014–ieji yra įvardyti kaip Teatro metai. Tęsiant bibliotekos renginių ciklą, ,,Varsos“ filiale organizuotas vakaras - susitikimas „Menų miksas“ (dailė, poezija, teatras).

  Skaityti daugiau...
 • „Aido

  „Aido" filiale - paroda „Velykiniai zuikiai ir aplikacijos“

  2014 04 04

  Artėjant smagiausiai pavasario šventei – Velykoms – Dainų progimnazijos 5-8 klasių mokiniai savo darbeliais papuošė Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido“ vaikų filialą.

  Skaityti daugiau...
Visi įrašai