Naujienos

 • Naujos knygos jau bibliotekoje!

  Naujos knygos jau bibliotekoje!

  2018 08 14

  Kviečiame skaitytojus susipažinti su naujomis knygomis, kurios jau atkeliavo į Šiaulių miesto miesto savivaldybės biblioteką (Naujos knygos).

  Malonaus skaitymo ir naujų įspūdžių!

 • Bibliotekos skaitytojų dėmesiui!

  Bibliotekos skaitytojų dėmesiui!

  2018 08 13

  Informuojame, kad rugpjūčio 14 d., prieššventinę dieną, Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos skyriai ir filialai dirbs 1 valanda trumpiau.
  Rugpjūčio 15 dieną, minėsime Žolinę, todėl biblioteka nedirbs.
  Gražios Jums Žolinės dienos!

 • „Spindulio“ filialo lankytojų dėmesiui!

  2018 08 13

  Informuojame, kad Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio“ filialas (Spindulio g. 5) 2018 m. rugpjūčio 6 d. - rugpjūčio 28 d. dirbs 14.00-18.00 val.

 • „Aido“ filiale edukacinis užsiėmimas „Pinsiu žolynų vainiką“

  „Aido“ filiale edukacinis užsiėmimas „Pinsiu žolynų vainiką“

  2018 08 13

  Rugpjūčio 15 d. Lietuvoje yra minima Žolinė. Ta proga į „Aido“ filialą (Aido g. 27) susirinko ištikimiausi mažieji skaitytojai. Darbuotoja Loreta papasakojo vaikams, kad Žolinė – tai didelė ir graži vasaros pabaigos šventė.

  Skaityti daugiau...
 • Rėkyvos bibliotekoje – margaspalvių skirtukų dirbtuvės

  Rėkyvos bibliotekoje – margaspalvių skirtukų dirbtuvės

  2018 08 13

  Rugpjūčio 13 d. į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialą (Energetikų g. 7) atkeliavo vaikai, kurie norėjo pasigaminti sau knygos skirtuką. Kadangi mokslo metai ne už kalnų, mažieji po truputį jiems ruošiasi, o knygos skirtukas tikrai pravers visada!

  Skaityti daugiau...
 • Rėkyvos lobių paieška „Aitvarų dienoje“

  Rėkyvos lobių paieška „Aitvarų dienoje“

  2018 08 13

  2018 m. rugpjūčio 11 dieną prie Rėkyvos ežero vyko Šiaulių kultūros centro Rėkyvos skyriaus organizuota šventė „Aitvarų diena“, kurioje veikė įvairios dirbtuvės, renginyje taip pat dalyvavo ir Rėkyvos biblioteka, organizuodama interaktyvią ekskursiją „Rėkyvos lobių paieška“.

  Skaityti daugiau...
 • Rėkyvos bibliotekoje svečiavosi savanorė Anna

  Rėkyvos bibliotekoje svečiavosi savanorė Anna

  2018 08 13

  Rugpjūčio 6–10 dienomis į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialą (Energetikų g. 7) aplankė bibliotekos savanorė Anna Kidalova iš Ukrainos. Nors Anna Rėkyvoje buvo tik savaitę, tačiau ji spėjo užmegzti su vaikais ryšį ir labai pamėgo šį mikrorajoną.

  Skaityti daugiau...
 • Lieporių bibliotekoje pasidžiaugta „Šiaulių Vilties“ bendrijos kūrybiniais darbais

  Lieporių bibliotekoje pasidžiaugta „Šiaulių Vilties“ bendrijos kūrybiniais darbais

  2018 08 08

  Kaip ir kiekvieną vasarą, Lieporių bibliotekoje svečiavosi sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Šiaulių Viltis“ nariai, pristatyta kūrybinių darbų paroda. Bendrijos nariai pasidžiaugė kūrybinėse dirbtuvėse ir laisvalaikiu sukurtais darbeliais.

  Skaityti daugiau...
 • Parodos ,,Vytautas Mažeika: žinios ir elegancija” pristatymas Lieporių bibliotekoje

  Parodos ,,Vytautas Mažeika: žinios ir elegancija” pristatymas Lieporių bibliotekoje

  2018 08 02

  Vytautas Mažeika – žinomas pedagogas, 99 karatų kraštotyrininkas, knygų autorius, keliautojas, turizmo ir kraštotyros projektų organizatorius, organizatorius, kolekcininkas.  Jis apdovanotas taip pat oratoriaus, dainorius ir skaitovo talentais. Šią liepą kraštotyrininkui, mielam bibliotekos bičiuliui Vytautui Mažeikai sukako 85-eri metai. Ta proga Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filiale (Tilžės g. 36) parengta jo darbų retrospektyvinė paroda ir pakviesti bibliotekos bičiuliai - miesto kraštotyrininkai bei Lieporių bendruomenės centro nariai į jos pristatymą.

  Skaityti daugiau...
 • „Saulės

  „Saulės" bibliotekoje lankėsi bibliotekininkai iš Liepojos

  2018 08 02

  Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale (K. Korsako g. 10) lankėsi Liepojos centrinės mokslinės bibliotekos ir apskrities bibliotekų darbuotojos. Bibliotekininkės iš Latvijos domėjosi bendru  Lietuvos - Latvijos projektu Interreg Latvija - Lietuva  "Inovatyvių bibliotekos sprendimų skirtingoms kartoms plėtra pasienio regione". "Saulės" filiale išbandė užsienio kalbų mokymosi programą, susipažino su Šeimų erdve. Komiksų centro darbuotojas T.Januškevičius papasakojo apie centro veiklą.

  Skaityti daugiau...
Visi įrašai