Naujienos

 • Kviečiame į šiaulietiškų filmų festivalį!

  2014 12 12

  filmai111


  Šiaulietiškų filmų festivalis „Filmuoja Šiauliai 2014“ pristato neseniai sukurtus filmus ir retrospektyvinius darbus. Festivalis vyks dvi savaites – nuo gruodžio 8 d. iki 18 d. „Tai festivalis, kuriame rodomi Šiauliuose gyvenančių arba iš mūsų miesto kilusių autorių darbai. Festivalio idėja – pristatyti šiauliečių autorių kūrybą.

  Žiūrovų patogumui geriausi festivalio filmai rodomi ir Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Aido g. 27). Tel. 552606.

  Skaityti daugiau...
 • „Saulės“ bibliotekoje pristatytas 2014 m. populiariausių knygų dešimtukas

  „Saulės“ bibliotekoje pristatytas 2014 m. populiariausių knygų dešimtukas

  2014 12 09

  2014 m. gruodžio 8 d. „Saulės“ bibliotekoje, kaip ir kiekvienais metais, literatūrologas Vytautas Bikulčius pristatė skaitytojams savo sudarytą 2014 metų populiariausių knygų dešimtuką. Kadangi leidyklos kasmet išleidžia tokią daugybę naujų knygų, profesorius nori padėti skaitytojui nepasiklysti knygų lentynose.

  Skaityti daugiau...
 • „Šaltinėlio“ bibliotekoje šešėlių teatrą kūrė mažieji

  „Šaltinėlio“ bibliotekoje šešėlių teatrą kūrė mažieji

  2014 12 09

  „Kas yra šešėlių teatras, kaip jis kuriamas, ką reiškia mažiesiems skaitymas balsu“ – į šiuos ir kitus klausimus bandyta atsakyti Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filiale 2014 m. vykdant Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą „Skaitome pasaką ir žaidžiame šešėlių teatrą“. Biblioteka kiekvienais metais vykdo įvairias edukacines veiklas ir stengiamasi pateikti kuo įvairesnes formas, kad mažieji šiauliečiai pamiltų knygelę. Gruodžio pradžioje sėkmingai baigtas vykdyti projektas, vyko baigiamasis renginys, kurio metu mažieji darželinukai iš lopšelių-darželių „Ąžuoliukas“, „Saulutė“, „Žibutė“, „Kregždutė“, „Ežerėlis“ ir Sutrikusios klausos ugdymo centro pristatė savo sukurtus šešėlių teatro spektaklius.

  Skaityti daugiau...
 • Saldžiausioje bibliotekoje - „Knygų Kalėdos“!

  2014 12 08

  Baigiantis metams visus aplanko gražiausios metų šventės. Į šį šventinį verpetą įsisuko ir Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka, 2014 m. gruodžio 6 d. dalyvaudama miesto centre prie P. Višinskio paminklo mugėje „Kelionių ir saldumynų Kalėdos“. Prisijungiant prie Prezidentės Dalios Grybauskaitės ketvirtą kartą inicijuotos akcijos „Knygų Kalėdos“, šiauliečiai buvo kviečiami dovanoti knygas bibliotekai.

  knygu kaledos11

  Skaityti daugiau...
 • „Knygų Kalėdų“ akcija „Šaltinėlio“ filiale

  „Knygų Kalėdų“ akcija „Šaltinėlio“ filiale

  2014 12 08

  Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filiale įsibėgėja „Knygų Kalėdų“ akcija. Knygas bibliotekai dovanojo VU Ekonomikos fakulteto pirmakursės Gabrielė ir Aistė. Dėkojame studentėms!

 • Kviečiame aplankyti virtualią parodą, skirtą Kristijonui Donelaičiui

  2014 12 08

  Maloniai kviečiame aplankyti Bibliografijos – informacijos skyriaus parengtą virtualią parodą „Į Tolminkiemį, į Kristijono Donelaičio žemę“, skirtą lietuvių literatūros klasiko K. Donelaičio 300 metų sukakčiai paminėti http://biblioteka.smsvb.lt/lt/2012-11-05-08-10-52/115-svetaine/2324 .

  Skaityti daugiau...
 • Dovanotas kūrybinių darbų džiaugsmas

  Dovanotas kūrybinių darbų džiaugsmas

  2014 12 06

  „Neįtikėtina“, „čia ne tapyti paveikslai, čia siuvinėti darbai?“ - tokiais atsiliepimais ir klausimais buvo sutikta Kristinos Žąsinienės siuvinėtų darbų paroda Lieporių bibliotekoje. Akį patraukiantis kūrybinių darbų skrupulingumas ir subtilumas patraukia ne tik moterų, bet ir vyrų dėmesį.

  Skaityti daugiau...
 • Plakatų paroda Vaikų literatūros skyriuje

  Plakatų paroda Vaikų literatūros skyriuje

  2014 12 05

  Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje (Gvazdikų takas 8) eksponuojama Gegužių progimnazijos 6a klasės mokinių plakatų paroda „ Ištiesk pagalbos ranką letenėlei“. Parodos organizatorė Gegužių progimnazijos dailės mokytoja Vita Žabarauskaitė.

 • Bibliografijos-informacijos skyriuje lankėsi gimnazistai iš „Romuvos“ gimnazijos

  Bibliografijos-informacijos skyriuje lankėsi gimnazistai iš „Romuvos“ gimnazijos

  2014 12 02

  Lapkričio 25 d. Bibliografijos-informacijos skyriuje lankėsi „Romuvos“ gimnazijos moksleiviai su mokytoja Rūta Krištopaitiene.

  Skaityti daugiau...
 • Kalėdinė pasakų popietė „Aido“ filiale

  Kalėdinė pasakų popietė „Aido“ filiale

  2014 12 02

  Gruodžio 2 d. Šiaulių miesto savivaldybės „Aido“ vaikų filialas pakvietė savo draugus iš Specialiojo ugdymo centro į Kalėdinę pasakų popietę „Kalėdos seka pasaką snieguotą“. Bibliotekos darbuotojos norėjo pradžiuginti vaikučius, kad tas Kalėdų laukimas būtų šventiškesnis, pasijustų artėjančių švenčių nuotaika.

  Skaityti daugiau...
Visi įrašai