Naujienos

 • Parodos „Snaigė, kuri nesutirpo“ baigiamasis renginys „Šaltinėlio“ bibliotekoje

  Parodos „Snaigė, kuri nesutirpo“ baigiamasis renginys „Šaltinėlio“ bibliotekoje

  2015 03 02

  2015 vasario 27 d. „Šaltinėlio“ filiale vyko bibliotekos socialinio partnerio – Šiaulių lopšelio-darželio „Žibutė“ suorganizuotos parodos „Snaigė, kuri nesutirpo“ baigiamasis renginys. Ši paroda – tai tarsi dedikacija Vytautės Žilinskaitės kūrinio „Snaigė, kuri nesutirpo“ pagrindinei veikėjai Snaigei.

  Skaityti daugiau...
 • "Šaltinėlio" bibliotekos mažieji lankytojai prisijungė prie akcijos "Lietuvai ir man"

  2015 03 02

  2015 m. vasario 25 d. Šaltinėlio" bibliotekoje Ligita Laurinskytė kartu Šiaulių "Juventos" progimnazijos prailgintos dienos grupę lankančiais mokiniais pynė trispalves draugystės apyrankes ir prisijingė prie Prezidentės inicijuotos akcijos "Lietuvai ir man".

 • Kovo 11-osios minėjimo pradžia Bibliografijos ir informacijos skyriuje

  Kovo 11-osios minėjimo pradžia Bibliografijos ir informacijos skyriuje

  2015 03 01

  2015 metų kovo 11-ąją sukaks 25 metai, kai buvo priimtas Aukščiausios Tarybos – Atkuriamojo Seimo aktas dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo. Šio jubiliejinio atkurtos mūsų valstybės minėjimo proga kartu su nepriklausoma Lietuva augusi karta – mokiniai ir studentai – inicijuoja akciją „Lietuvai ir man“. Jos tikslas – suburti jaunimą netradiciškai paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-ąsias metines, įtraukti mokytojus, tėvus, visuomenę.

  Skaityti daugiau...
 • "Saulės" bibliotekos lankytojų dalyvavimas akcijoje "Lietuvai ir man"

  2015 03 01

  Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos "Saulės" filialo lankytojai prisijungė prie akcijos "Lietuvai ir man".

  Skaityti daugiau...
 • „Aido“ vaikų bibliotekoje paroda „Pavasaris bunda“

  „Aido“ vaikų bibliotekoje paroda „Pavasaris bunda“

  2015 03 01

  Į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido“ vaikų filialą jau atkeliauja pavasaris. Dainų progimnazijos mokiniai čia suruošė parodą „Pavasaris bunda“.

  Skaityti daugiau...
 • Rėkyvos filialo skaitytojų dėmesiui!

  2015 02 27

  Informuojame, kad Rėkyvos filialas 2015 m. vasario 27 - kovo 2 d. dirbs nuo 14.00 val. iki 18.00 val.

  Atsiprašome skaitytojų už nepatogumus.

 • Kviečiame įsijungti į akciją „Lietuvai ir man“

  Kviečiame įsijungti į akciją „Lietuvai ir man“

  2015 02 25

  Mūsų Nepriklausomybei – jau dvidešimt penkeri! Šia proga kviečiame įsijungti į akciją „Lietuvai ir man“ ir vasario 25 − kovo 10 dienomis mūsų bibliotekoje pinti trispalves draugystės apyrankes, vieną – sau, o vieną – Lietuvai dovanų! Jūsų nupintos apyrankės bus dovanojamos Lietuvai kovo 11 d. 12 val. Prisikėlimo aikštėje.

  Juostelės bus pinamos ir Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Mielai kviečiame apsilankyti!

  Vasario 25 d. 14 val. su asociacijos „Menų šaltinis“ narėmis „Saulės“ filiale (Korsako g. 10)
  Kovo 4 d. 14 val. „Spindulio“ filiale (Spindulio g. 5).
  Kovo 6 d. 12 val. Rėkyvos filiale (Energetikų g.7).
  Kovo 10 d. 12 val. senjorių rankdarbių būrelio narėmis Bibliografijos-informacijos skyriuje  (Aido g. 27).

  Be to, visi mokiniai ir studentai, ryšintys trispalvę draugystės apyrankę iki kovo 10 d. galės nemokamai lankytis muziejuose, iš jų ir Šiaulių mieste Rūtos šokolado muziejuje ir Šiaulių „Aušros“ muziejaus padaliniuose.
  Jaunimo iniciatyvos globėja – Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė
  Akcijos interneto svetainė www.lietuvaiirman.lt

 • Valstybės stipendija paskirta bibliotekos darbuotojai Reginai Vertelienei!

  Valstybės stipendija paskirta bibliotekos darbuotojai Reginai Vertelienei!

  2015 02 25

  Lietuvos kultūros taryba (LKT) paskelbė 2015 m. valstybės stipendijų kultūros ir meno kūrėjams konkurso rezultatus. 2014 m. pabaigoje paskelbus konkursą valstybės stipendijoms gauti, LKT sulaukė 782 paraiškų. Atsižvelgusi į daugiau nei 40 kultūros ir meno ekspertų rekomendacijas, Taryba stipendijas skyrė 342 kultūros ir meno kūrėjams (60 edukacinių ir 282 individualias). Norime pasidžiaugti, kad tarp jų - Lieporių filialo l. e. vedėjos pareigas Regina Vertelienė, pelniusi 6 mėn. valstybės stipendiją dalyvauti 81-ojoje IFLOS generalinėje konferencijoje „Dinamiškos bibliotekos“ prieinamumas, raida ir virsmas“ Keiptaune, Pietų Afrikos Respublikoje. Labai džiaugiamės darbuotojos įvertinimu ir linkime sėkmės!

  Skaityti daugiau...
 • Bibliotekoje buvo rašomas aštuntasis Nacionalinis diktantas

  Bibliotekoje buvo rašomas aštuntasis Nacionalinis diktantas

  2015 02 22

  2015 m. vasario 21 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriaus, Vaikų literatūros skyriaus, „Saulės“ ir „Šaltinėlio“ filialų skaitytojai turėjo galimybę savo lietuvių kalbos žinias išbandyti Nacionaliniame lietuvių kalbos diktante. 11 val. per LRT radiją buvo diktuojamas  Lauros Sintijos Černiauskaitės tekstas „Pokalbis“, kurį skaitė žinių vedėjas Marijus Žiedas.

  Skaityti daugiau...
 • Prezidentės padėka Šiaulių miesto savivaldybės viešajai bibliotekai!

  2015 02 18

  Norime pasidžiaugti, kad Šiaulių miesto savivaldybės viešąją biblioteką pasiekė Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės padėka dėl ketvirtosios „Knygų Kalėdos“ akcijos. Mūsų visų bendruomenės narių dėka aktyviai ir kūrybingai prisidėjome prie šios akcijos. Dar kartą dėkojame darbuotojams, kurie aktyviai organizavo akcijos renginius bibliotekoje ir bibliotekos draugams, bičiuliams, kurie dalyvavo 2014 m. gruodžio 6 d. Šiaulių miesto centre prie P. Višinskio paminklo mugėje „Kelionių ir saldumynų Kalėdos“ ir dovanojo bibliotekai knygų!

  Skaityti daugiau...
Visi įrašai